Category Yorumlar

Recep Diridiri

24 yıldır İngilizce öğrenmeye çalışıyorum. Son durağım Easy Speak sayesinde öğrenmeye başladım. Teşekkür ederim Easy Speak..

Çağatay Sümer

Aktif konuşmanın yoğun olması yanı sıra sosyal aktiviteler ile İngilizce gelişiminizi destekleyen ve bunu en iyi şekilde yapabilen tek kurum.İngilizce için en doğru adres diyebilirim..

Mahmut Karamehmet

Kursumuzun öğretim sistemini çok faydalı ve başarılı buluyorum. Sıradan sistemlerin aksine kursu ve eğitimi çeşitlendirerek lisanın zenginleşmesini sağlıyorsunuz. Gerçek anlamda kaliteli bir eğitim aldığımı hissediyorum. Ders programında randevu sistemini kullanmanız da harika. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sedef Elgin

Özellikle speaking konusunda gelişme görmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Bir çok İngilizce kursunun yapamadığını bu kurum yaptırıyor. Kurumun Multimedya Sistemi ve kitap kontrolüyle evde pratik yapmanız sağlanıyor. Hocalar çok ilgili ve kurumdaki diğer çalışanlar olabildiğince kolaylık sağlıyor.  Özellikle çalışıyorsanız, ders kaçırma korkunuz varsa burası ideal. Çünkü randevulu sistem tam bir kullanıcı dostu. Haftayı kendi programınıza göre şekillendiriyorsunuz ve hiç

M.Doğukan Aytekin

Benim gibi yoğun çalışan insanlara sunduğu esnek ders saatleri, eğlenceli ve konuşmaya yönelik bir eğitim sistemi isteyen arkadaşlara Easy Speak Dil Okullarını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Mert Düzgün

Çeşitli aktiviteleri, güler yüzlü danışmanları, uzman öğretmenleri olan ve en önemlisi kanımca biz Türklerin ingilizcede ki “Anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununu tamamen ortadan kaldıran samimi bir eğitim yuvasıdır. Teşekkürler Easy Speak!

Nisanur Kanpara

“Kendi belirlediğim saatlerde ders alabiliyorum. Çok keyifli ve verimli bir ortam. Öğretmenler ve eğitim danışmanları hem çok ilgili hem de çok candan. Teşekkürler Easy Speak!

Yusuf Oğuz

İngilizce öğrenmek için bir çok girişimde bulundum. Beklentilerimi karşılayamadım. Easy Speak’teki randevulu sistemle eğitim almaya başladıktan sonra gelişimimi gördüm. Burada attığımız her adım kalıcı. İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.

Merve Doğan

Easy Speak beni çok geliştirdi. Öncelikle bana konuşma cesareti verdi. İlk haftamda çok utangaç ve cesaretsizdim. Şimdi çok zaman geçmemesine rağmen cümle kurabiliyorum ve artık yanlış olur diye korkmadan konuşabiliyorum.

Enes Dandan

Easy Speak kapısından girince ekibin beni güler yüzle karşılaması tüm gün yorgunluğumu alıyor diyebilirim. Kaliteli öğretmen kadrosuyla İngilizceyi severek, hatta kahkahalarla öğreniyorum. Teşekkürler Easy Speak!

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın