Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Haftanın her günü gramer, konuşma, yazma, okuma, dinleme aktiviteleri mevcuttur. İsterseniz bilgisayarlardan yararlanabilir. Yabancı film ve uydu yayını izleyebilir, kitaplığımızdaki uygun kitaplarımızdan alıp okuyabilirsiniz.

Derslerinize katılırken gerekli olacak kitapları eğitmenleriniz belirtecektir. Sizler not defterlerinizi ve kalemlerinizi getirseniz kâfi olacaktır. Pratik dersler için gerekli ekipmanları kursumuz temin etmekteyiz.

Hayır. Kurslarımıza katılmak için üniversite mezunu olma şartı aramamaktayız. Ancak iş hayatı için vereceğimiz eğitimlerde kurumsal dünyanın işleyişine hâkim olmanızı isteriz. Temel çalışma terimlerini ve İngilizce karşılıklarını bilmelisiniz.

Dil eğitimlerimiz hem kurumsal hem de kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. İş yaşamı için öğreneceğiniz kurumsal diller sosyal hayatta da yardımcınız olacak. Yurt dışı gezileri, seminerler, lansmanlar ve konferanslar için gerekli nitelikli profile sahip olacaksınız.

Yahya Kaptan şubemizde tüm ilköğretim öğrencilerimize yönelik eğitim programlarımız mevcuttur. Bizleri arayarak veya şubemizi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yahya Kaptan şubemizde öğrencilerimiz için sınav öncesi hazırlıklarını etüt desteği ile tamamlıyoruz.

Akşam gruplarımızın ders saatleri 18:00 -21:30 aralığındadır.

Evet, Kıds grup eğitimimiz için kardeş indirimi yapıyoruz.

Yaz yoğun programlarımızda 2 ay içerisinde 2 seviyeyi yoğun şekilde tamamlayabileceğiniz eğitim programlarımız mevcuttur.

Şubemize gelerek sizin için uygulayacağımız seviye tespit sınavına katılabilir, mevcut seviyeniz doğrultusunda size uygun olarak yapılan ders programımızla kısa sürede sınav hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Uzman hocalarımızla ve birebir eğitim alabilirsiniz.

Easy Speak’te eğitimin yaşı yoktur. Yahya Kaptan şubemizde İngilizce Temel Eğitim Programında 6-15 yaş arasındaki çocukların anlama kabiliyetlerini, hareket becerilerini, zihinsel ve sosyal gelişimlerini oyunlarla destekleyerek, anaokulu öğrencilerine okul öncesi İngilizce eğitim programlarını sunmaktadır.

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın