İngilizce Öğrenmenin
Kolay Yolu!

Easy Speak Dil Okulu 2011 yılında Kocaeli’nde kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana 3.000’den fazla bireysel öğrencisi ile Kocaeli’nin en güvenilir dil okulu olan Easy Speak 30’dan fazla büyük şirket ile de partnership çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

İngilizce Kursu Fiyatları Ön Bilgi Formu

EĞİTİMLERİMİZ

Bireysel ve kurumsal eğitimlerimiz başta olmak üzere sunduğumuz 6 çeşit çalışma disiplinimiz ile Easy Speak’te İngilizce öğrenmek çok kolay.

Detaylı Bilgi
Image

İNGİLİZCE SEVİYELERİ

İngilizce eğitimimiz maksimum dörder aylık periyotlarda 6 seviye Genel İngilizce ve 1 Seviye Uzman İngilizcesinden oluşmaktadır.

Detaylı Bilgi

Easy Speak’ten Bir İlk

KONUŞMA ODAKLI SİSTEM

Sunduğu ayrıcalıklı eğitim fırsatı ile öğrencilerinin en kısa sürede İngilizce öğrenmesini sağlayan Easy Speak Konuşma Odaklı Sistem ile İngilizceyi daha kolay hale getiriyor.

Activity

Tek bir seviyeden maksimum 9 öğrenciyle işlenir. Seviye kapsamında İngilizce Dil Bilgisi yapıları öğretilir

Speaking

Tek bir seviyeden maksimum 11 öğrenciyle işlenir. Konuşma pratiği sağlanır.

Social Class

Birbirini takip eden iki seviyenin öğrencileri 13 kişiyi geçmeyecek sınıflar halinde eğitme tabi tutulur.

Chat

Bütün seviyelerden öğrencileri bir araya getirerek maksimum 20 kişilik sınıflarda İngilizce sohbet ortamı oluşturulur.

Survey

2 kişilik sınıflarda, öğrencilerin 4 temel dil becerisini takip eden ünite bazlı değerlendirme sınavıdır.

Multimedia

Öğrencilerin gerekli pratiği yapabilmelerini mümkün kılan, kurs sistemiyle paralel çalışan, eğitimde edinimin önemli parçasıdır.

ETKİNLİKLER

Yaklaşan ve tamamlanan etkinliklere göz atmak isteyebilirsiniz.

01 Jan
Easy Speak olarak Türk Kızılay’ı ile birlikte Kan Bağışı Kampanyası düzenliyoruz.

Easy Speak olarak Türk Kızılay’ı ile birlikte Kan Bağışı Kampanyası düzenliyoruz. Bağış yapmak isteyen personelimiz ve öğrencilerimiz isimlerini ...

  • 00:00 - 00:00
01 Jan
Doğaya yürüyoruz!

Açık havada yürümeye, yeşilliklerin içinde doğayla başbaşa kalmaya gidiyoruz. Sende bu küçük çaplı keşif için hazır mısın ?

  • 00:00 - 00:00
01 Jan
Çocuklar geleceğimizin güvencesi , yaşama sevincidir.

Çocuklar geleceğimizin güvencesi , yaşama sevincidir. Bugünün çocuğunu , yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir. 23 Nisan ...

  • 00:00 - 00:00

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %10 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Sınava Başla

en son haberler

03 Şub
TÜRK METAL SENDİKASI ÜYELERİ’NE ÖZEL İNDİRİM

Şimdi Easy Speak’li Olmanın Tam Zamanı! Türk Metal Sendikası üyelerine ve bu kişilerin birinci derece yakınlarına “Genel İngilizce Eğitimi” hizmetinde ...

03 Şub
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Proin fringilla lectus et volutpat dignissim. Nullam aliquet fringilla tincidunt. Nulla bibendum feugiat ipsum in rhoncus. Vestibulum vitae pulvinar ligula, ...

RAKAMLARLA EASY SPEAK

Kurulduğumuz 2011 yılından bu yana Easy Speak olarak neler yaptık ?

ŞUBE SAYISI

2

TECRÜBE

8

EĞİTİM KADROSU

41

MUTLU MÜŞTERİ

3000

YORUMLAR

Sık Sorulan Sorular

Haftanın her günü gramer, konuşma, yazma, okuma, dinleme aktiviteleri mevcuttur. İsterseniz bilgisayarlardan yararlanabilir. Yabancı film ve uydu yayını izleyebilir, kitaplığımızdaki uygun kitaplarımızdan alıp okuyabilirsiniz.

Derslerinize katılırken gerekli olacak kitapları eğitmenleriniz belirtecektir. Sizler not defterlerinizi ve kalemlerinizi getirseniz kâfi olacaktır. Pratik dersler için gerekli ekipmanları kursumuz temin etmekteyiz.

Hayır. Kurslarımıza katılmak için üniversite mezunu olma şartı aramamaktayız. Ancak iş hayatı için vereceğimiz eğitimlerde kurumsal dünyanın işleyişine hâkim olmanızı isteriz. Temel çalışma terimlerini ve İngilizce karşılıklarını bilmelisiniz.

Dil eğitimlerimiz hem kurumsal hem de kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. İş yaşamı için öğreneceğiniz kurumsal diller sosyal hayatta da yardımcınız olacak. Yurt dışı gezileri, seminerler, lansmanlar ve konferanslar için gerekli nitelikli profile sahip olacaksınız.

Yahya Kaptan şubemizde tüm ilköğretim öğrencilerimize yönelik eğitim programlarımız mevcuttur. Bizleri arayarak veya şubemizi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın