İnsan Kaynakları

Çalışma Prensiplerimiz

İnsan Kaynakları misyonumuz, Easy Speak çalışanlarının etkinliğini ve verimliliğini artıracak, Easy Speak vizyon ve misyonuna, iş ve kişisel hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilecekleri ve yaratıcı yönlerini ortaya çıkarabilecekleri insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirmek, sürekli iyileştirilmelerini sağlamaktır.

Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini tanımalarına yardımcı olarak, gelişim ihtiyaçları tespit edilir, uygun eğitim programları ile desteklenerek “sürekli gelişimi” hedefleyen bir yaklaşım sergilenir.

Gücünü çalışanlarından alan ve insan kaynağının bir kurum için en önemli değer olduğunun bilincinde olan Easy Speak dil okulu, oluşturduğu kurumsal kültür çerçevesinde İnsan Kaynakları politikalarını şekillendirmektedir.

Yüksek performanslı işgücünün çekilmesi, geliştirilmesi, motive edilmesi ve elde tutulması için gerekli olan aktiviteler gerçekleştirilerek çalışanların birbirlerine güvendikleri, saygı duydukları, demokratik ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratılır. Easy Speak ‘in hedefleri doğrultusunda başarıyı temel alan bir yaklaşımla faaliyetler gerçekleştirilir.

CV dosyalarınızı lütfen: info@easyspeak.com.tr adresine gönderiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

CV Dosyası Ekle


Max:10MB, Desteklenen Dosya Türleri: txt, doc, docx, pdf, jpg, png, zip, rar

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın