Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kurulan Easy Speak Dil Okulu bugüne kadar ağırladığı 3000’den fazla öğrenci ile Kocaeli’de İngilizce öğrenmek için en doğru adres olduğunu herkese ispatlamıştır. Eğitim alanında dünyanın en büyük ‘’ eğitim çözümleri’’ sağlayıcısı olarak faaliyet gösteren Pearson yayınlarını eğitiminde kullanmakta olan Easy Speak kaliteli eğitimin yanı sıra sunduğu birçok farklılık ile diğer dil okullarından bir adım öne çıkmaktadır.

30’dan fazla firma ile birçok düzeyde partnership anlaşması bulunan Easy Speak kişisel eğitimin yanı sıra kurumsal eğitim için de Kocaeli’de hizmet veren en tecrübeli dil okulu olma unvanını korumaktadır. Easy Speak Dil Okulu’nun eğitim kadrosu üniversitelerimizin İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olup, alanında uzman, deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Easy Speak, hizmet verdiği tüm bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en hızlı, en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyetlerini arttırmak, hizmet kalitesini tüm organizasyonlarda sürekli iyileştirmek ve hedeflediği başarıyı sağlamak için tüm imkânlarını seferber ederek eğitimde en yüksek verimliliği sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Bugüne dek hizmet verdiği tüm öğrencilerin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan Easy Speak İzmit ve Yuvam Akarca şubesi ile her yaş grubundan öğrenciye kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. 4-16 yaş şubesi ile Yuvam Akarca’da ve 15 yaş üstü hizmeti ile Çarşı şubesinde mesleğinde tecrübeli ve donanımlı öğretmenleri ile eğitim hayatına devam etmektedir.

RAKAMLARLA EASY SPEAK

Kurulduğumuz 2011 yılından bu yana Easy Speak olarak neler yaptık ?

ŞUBE SAYISI

2

TECRÜBE

8

EĞİTİM KADROSU

27

MUTLU MÜŞTERİ

3000

YORUMLAR

Sık Sorulan Sorular

Haftanın her günü gramer, konuşma, yazma, okuma, dinleme aktiviteleri mevcuttur. İsterseniz bilgisayarlardan yararlanabilir. Yabancı film ve uydu yayını izleyebilir, kitaplığımızdaki uygun kitaplarımızdan alıp okuyabilirsiniz.

Derslerinize katılırken gerekli olacak kitapları eğitmenleriniz belirtecektir. Sizler not defterlerinizi ve kalemlerinizi getirseniz kâfi olacaktır. Pratik dersler için gerekli ekipmanları kursumuz temin etmekteyiz.

Hayır. Kurslarımıza katılmak için üniversite mezunu olma şartı aramamaktayız. Ancak iş hayatı için vereceğimiz eğitimlerde kurumsal dünyanın işleyişine hâkim olmanızı isteriz. Temel çalışma terimlerini ve İngilizce karşılıklarını bilmelisiniz.

Dil eğitimlerimiz hem kurumsal hem de kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. İş yaşamı için öğreneceğiniz kurumsal diller sosyal hayatta da yardımcınız olacak. Yurt dışı gezileri, seminerler, lansmanlar ve konferanslar için gerekli nitelikli profile sahip olacaksınız.

Yahya Kaptan şubemizde tüm ilköğretim öğrencilerimize yönelik eğitim programlarımız mevcuttur. Bizleri arayarak veya şubemizi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın