Category SSS

Şubenizde okul öncesi eğitimleriniz mevcut mudur?

Easy Speak’te eğitimin yaşı yoktur. Yahya Kaptan şubemizde İngilizce Temel Eğitim Programında 6-15 yaş arasındaki çocukların anlama kabiliyetlerini, hareket becerilerini, zihinsel ve sosyal gelişimlerini oyunlarla destekleyerek, anaokulu öğrencilerine okul öncesi İngilizce eğitim programlarını sunmaktadır.

Ielts’e hazırlanıcam çok az zamanım var sınava ilk defa gireceğim ve çok bilgim yok sizce ne yapabilirim?

Şubemize gelerek sizin için uygulayacağımız seviye tespit sınavına katılabilir, mevcut seviyeniz doğrultusunda size uygun olarak yapılan ders programımızla kısa sürede sınav hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Uzman hocalarımızla ve birebir eğitim alabilirsiniz.

Üniversite öğrencisiyim, sadece yazları boş zamanım var yaza özel programınız var mı?

Yaz yoğun programlarımızda 2 ay içerisinde 2 seviyeyi yoğun şekilde tamamlayabileceğiniz eğitim programlarımız mevcuttur.

3.ve 5. sınıfa giden iki çocuğum var. Kardeş indiriminiz var mı?

Evet, Kıds grup eğitimimiz için kardeş indirimi yapıyoruz.

Ben iş çıkış saatlerim dolayısıyla akşam derslerine gelebiliyorum. Saatleri nedir?

Akşam gruplarımızın ders saatleri 18:00 -21:30 aralığındadır.

İlkokul gruplarınızda okul sınavlarına yönelik bir çalışma yapıyor musunuz?

Yahya Kaptan şubemizde öğrencilerimiz için sınav öncesi hazırlıklarını etüt desteği ile tamamlıyoruz.

İlkokul 4’e giden kızım için kurs araştırıyorum, kursunuz var mı?

Yahya Kaptan şubemizde tüm ilköğretim öğrencilerimize yönelik eğitim programlarımız mevcuttur. Bizleri arayarak veya şubemizi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Easy Speak’in kişisel gelişimime bir katkısı olacak mı?

Dil eğitimlerimiz hem kurumsal hem de kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. İş yaşamı için öğreneceğiniz kurumsal diller sosyal hayatta da yardımcınız olacak. Yurt dışı gezileri, seminerler, lansmanlar ve konferanslar için gerekli nitelikli profile sahip olacaksınız.

Kurslara kayıt olmak için üniversite mezunu olmak şart mı?

Hayır. Kurslarımıza katılmak için üniversite mezunu olma şartı aramamaktayız. Ancak iş hayatı için vereceğimiz eğitimlerde kurumsal dünyanın işleyişine hâkim olmanızı isteriz. Temel çalışma terimlerini ve İngilizce karşılıklarını bilmelisiniz.

Derslere gelirken ne getirmeliyiz?

Derslerinize katılırken gerekli olacak kitapları eğitmenleriniz belirtecektir. Sizler not defterlerinizi ve kalemlerinizi getirseniz kâfi olacaktır. Pratik dersler için gerekli ekipmanları kursumuz temin etmekteyiz.

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın