Versant Test

Versant İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Versant; İngilizce Seviye Tespit Sınavı ana dili İngilizce olmayan kişilerin dinleme, konuşma ve yazma yeterliliklerini ölçer. Test sadece 50 dakika sürer ve sonuçlar birkaç dakika içinde verilir; böylece yerleştirme kararlarının hemen ve doğru şekilde verilmesi sağlanır. Test soruları yüksek sesle okuma, diyaloglar, yazma, özet çıkarma ve e-postayla yazışma da dahil olmak üzere, sınıftaki ve gerçek dünyadaki farklı durumu yansıtır.

Doğru

0,99’luk korelasyon oranıyla, Ordinate test sistemi tarafından oluşturulan Versant test puanlarının, uzman kişilerce yapılan puanlamadan neredeyse hiç farkı yoktur ve sonuçlara güven duyulmasını sağlar.

Güvenilir

Birden fazla değerlendirici ve uygulama yerinin yol açabileceği farklılıklar olmadan, daha tutarlı test olanağı sunan Versant İngilizce Yerleştirme Testi’nin güvenirliliği kanıtlanmıştır.(0,96’lık yarıya bölümlü geçerlik)

Hızlı

Versant tamamen bilgisayar tabanlıdır ve büyük aday grupları tarafından alınabilir. Test tamamlandıktan hemen sonra ayrıntılı puan raporu sunulur.

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın