Kurumsal Eğitim

Kurumlara Özel İngilizce Dersleri

Asya ve Avrupa arasında bulunan ve her geçen gün globalleşen dünyaya uyum sağlayan ülkemiz stratejik konumunun da katkısıyla çok uluslu firmaların yatırım yapmaları için uygun bir merkez haline gelmiştir. İngilizcenin artık dünyanın ortak dili olduğunu ve bilimden seyahate kadar hayatın neredeyse her alanında karşımıza çıktığı gerçeğini hepimiz biliyoruz.

Easy Speak’i alanında başarılı kılan faktörlerin başında her sektöre özel iş İngilizcesi programları hazırlayıp uygulaması gelmektedir. Easy Speak Genel İngilizce programlarının dışında, alanınızla ilgili konularda yoğunlaşmış bir eğitim paketi hazırlar. Böylece firmanız için hem zaman hem de para tasarrufu sağlanmış olunur.

  1. Eğitiminizi kendi kurumunuzda veya okulumuzda alma özgürlüğüne sahipsiniz.
  2. Dilerseniz öğrencilerimizin derse devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
  3. İngilizce dil eğitimi süresince tüm materyaller (kitaplar, dinleme materyalleri, multimedya materyalleri, aktiviteler ) okulumuz tarafından öğrencilerimize sağlanır.
  4. Yoğun gruplarda eğitim zamanları konusunda karşılıklı görüşme ile esneklik sağlanabilir.
  5. Öğrencilerimiz herhangi bir sebeple, katılamadıkları dersleri okulumuzda verilecek olan tekrar dersleri ile ücretsiz olarak telafi edebilirler.

Doğru öğrenme metodu ve kültürle harmanlanmış dil öğretimi” ilkesini benimseyen kurumumuzda öğrencilerimiz özgün öğretim metodumuzla uzman eğitmenler eşliğinde dört beceriyi (dinleme-okuma-yazma-konuşma) birbiriyle uyum içerisinde dengeleyerek geliştirmeyi amaçlar.

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi

İngilizce eğitimimiz şirket yönetimiyle birlikte belirlenecek gün ve saatlerde yapılarak şirketin çalışma saatleri olabildiğince az etkilenir. Eğitim için gerekli olan tüm materyaller EASY SPEAK tarafından temin edilir. Eğitim öncesinde seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin İngilizce seviyeleri belirlenir ve bu doğrultuda homojen gruplar oluşturulur. Seviye tespit sınavı sonuçlarının ardından şirket yönetiminin de talepleri dikkate alınarak eğitimin içeriği, süresi, niteliği gibi konular uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenir. Eğitim süresince şirket yöneticileri genel performansları devam ve başarı durumlarıyla ilgili raporlar ile düzenli olarak bilgilendirilir.

İngilizce Dil ihtiyaçlarınızla ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla Kurumsal eğitim departmanımızla iletişime geçebilirsiniz: kurumsalizmit@easyspeak.com.tr

Referanslarımız

E-Posta Aboneliği

Duyrular, kampyalar ve daha fazlası için abone olun.

× 7/24 Bize Ulaşın